www.zs.tlumacov.cz
Základní škola Tlumačov

Rozvrhy hodin ve třídách


1. ročník2. ročník3. ročník4. ročník5. ročník6. ročník7. ročník8. ročník9. ročník

Rozvrh hodin 1. ročník


 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(HL)
Hrm
(HL)
Pkč
(HL)
Čj
(HL)
úterýČj
(HL)
Hrm
(HL)
Prv
(HL)
Tv
(HL)
středaČj
(HL)
Hrm
(HL)
Vv
(HL)
Čj
(HL)
čtvrtekČj
(HL)
Hrm
(HL)
Čj
(HL)
Tv
(HL)
pátekČj
(HL)
Prv
(HL)
Aj
(HL)
Zp
(HL)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 2. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lenka Odložilíková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(OL)
Hrm
(OL)
Prv
(OL)
Čj
(OL)
úterýČj
(OL)
Hrm
(OL)
Prv
(OL)
Zp
(OL)
středaHrm
(OL)
Čj
(OL)
Čj
(OL)
Tv
(OL)
Tv
(OL)
čtvrtekČj
(OL)
Hrm
(OL)
Čj
(OL)
Vv
(OL)
Pkč
(SM)
pátekČj
(OL)
Hrm
(OL)
Čj
(OL)
Aj1
(KaL)
-------
Aj2
(ML)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 3. ročník

Třídní učitel: Mgr. Jana Zemanová

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíAj
(KaL)
Čj
(ZeJ)
M
(ZeJ)
Pkč
(ZeJ)
úterýČj
(ZeJ)
M
(ZeJ)
Prv
(ZeJ)
Aj
(KaL)
Vv
(ZeJ)
středaČj
(ZeJ)
Hrm
(ZeJ)
Čj
(ZeJ)
Tv
(ZeJ)
Tv
(ZeJ)
čtvrtekM
(ZeJ))
Čj
(ZeJ)
Prv
(ZeJ)
Čj
(ZeJ)
Hv
(OL)
pátekČj
(ZeJ)
M
(ZeJ)
Prv
(ZeJ)
Čj
(ZeJ)
Aj
(KaL)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 4. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lenka Vernerová

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(VeL)
Aj
(KaL)
M
(VeL)
Pp
(VeL)
Čj
(VeL)
úterýAj
(KaL)
M
(VeL)
Čj
(VeL)
Hv
(JL)
Tv
(ML)
středaČj
(VeL)
M
(VeL)
Ps
(VeL)
Čj
(VeL)
Vv
(VeL)
Vv
(VeL)
čtvrtekAj
(KaL)
Čj
(VeL)
M
(VeL)
Pp
(VeL)
Tv
(ML)
pátekČj
(VeL)
M
(VeL)
Ps
(VeL)
Pkč
(VeL)
Tv
(ML)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 5. ročník

Třídní učitel: Mgr. Michaela Samohýlová

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj1
(SM)
Ps
(SM)
M
(ZuA)
Pp
(UN)
Aj2
(ML)
--------
Zpsp1
(OL)
Čj2
(SM)
úterýČj
(SM)
Aj1
(KaL)
------
Aj2
(ML)
M
(ZuA)
Vv
(VeL)
Vv
(VeL)
Tv
(SM)
středaČj
(SM)
M
(ZuA)
Čj
(SM)
Aj1
(KaL)
--------
Zpsp2
(ML)
Hv
(JL)
čtvrtekČj
(SM)
Aj1
(KaL)
------
Aj2
(ML)
Čj
(SM)
M
(ZuA)
Pkč
(VeL)
Tv
(SM)
pátekM
(ZuA)
Čj
(SM)
Ps
(SM)
Tv
(SM)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 6. ročník

Třídní učitel: Mgr. Tereza Šimoníková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(ŠT)
M
(BrV)
Z
(UN)
Pkč1
(BrV)
--------
Aj2
(ML)
Fy
(ZuA)
Tvch
(PoR)
---------
Tvdí
(KaL)
úterýM
(BrV)
Čj
(ŠT)
Aj1
(KaL)
---------
Aj2
(ML)
Vv
(ŠT)
Vv
(ŠT)
středaAj1
(KaL)
---------
Aj2
(ML)
D
(SM)
Čj
(ŠT)
M
(BrV)
Ov
(ŠT)
Tvdí
(KaL)
Tvch
(PoR)
Tvch
(PoR)
čtvrtekČj
(ŠT)
M
(BrV)
Z
(UN)

(UN)
Hv
(JL)
pátekM
(BrV)

(UN)
Aj2
(ML)
--------
Pkč1
(PoR)
Čj
(ŠT)
D
(SM)
Tvdí
(KaL)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 7. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lucie Melichárková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíAj
(ML)

(UN)
M
(BrV)
Čj
(ŠT)
Medv
(ŠT)
Tvch
(PoR)
--------
Tvdí
(KaL)
úterýČj
(ŠT)
M
(BrV)
D
(SM)
Z
(UN)
Fy
(BrV)
Hv
(JL)
středaČj
(ŠT)
Aj
(ML)
M
(BrV)

(UN)
Pkč
(ML)
Tvdí
(KaL)
Tvch
(PoR)
Tvch
(PoR)
čtvrtekAj
(ML)
Čj
(ŠT)
M
(BrV)
D
(SM)
Vv
(ZeJ)
Vv
(ZeJ)
pátekZ
(UN)
Čj
(ŠT)
M
(BrV)
Fy
(BrV)
Ov
(ŠT)
Tvdí
(KaL)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 8. ročník

Třídní učitel: Mgr. Naděžda Urbánková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíM
(ZuA)
Čj
(ŠT)
D
(SM)
Aj
(KaL)
Vv
(KoM)
Pkč
(UN)
Tvch
(PoR)
úterýNj
(ZuA)
M
(ZuA)
Čj
(ŠT)
Ch
(BrV)
Z
(UN)

(UN)
Tvdí
(UN)
středaM
(ZuA)
Čj
(ŠT)
Nj
(ZuA)
D
(SM)
Fy
(UN)
Ov
(ŠT)
čtvrtekCh
(BrV)
M
(ZuA)
Aj
(KaL)
Čj
(ŠT)

(UN)
Hv
(JL)
Tvch
(PoR)
pátekČj
(ŠT)
Aj
(KaL)
M
(ZuA)
Z
(UN)
Nj
(ZuA)
Fy
(UN)
Tvdí
(UN)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 9. ročník

Třídní učitel: Ing. Alena Zubalíková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(JL)
M
(ZuA)
Aj1
(KaL)
-------
Aj2
(ML)
D
(SM)
Fy
(BrV)
Hv
(JL)
Tvch
(PoR)
úterýČj
(JL)
Z
(UN)
Ch
(BrV)
Nj1
(ZuA)
--------
Aj2
(ML)
M
(ZuA)
Ov
(ŠT)
Tvdí
(UN)
středaČj
(JL)
Fy
(BrV)
Aj1
(KaL)
--------
Nj2
(ML)
M
(ZuA)
D
(SM)
Inf1
(UN)
-------
Pkč2
(BrV)
čtvrtekM
(ZuA)
Čj
(JL)
Nj1
(ZuA)
--------
Nj2
(ML)
Pkč1
(BrV)
---------
Inf2
(ML)
Ch
(BrV)
Vkz
(BrV)
Tvch
(PoR)
pátekAj1
(KaL)
-------
Aj2
(ML)
Nj1
(ZuA)
--------
Nj2
(ML)
Čj
(JL)
M
(ZuA)

(UN)
Vv
(KoM)
Tvdí
(UN)

nahoru nahoru


Vysvětlivky:

Zkratky učitelů:

  • PoR - Mgr. Robert Podlas
  • JL - Mgr. Leona Jirušková
  • HL - Mgr. Lenka Hricová
  • OL - Mgr. Lenka Odložilíková
  • LS - Lotka Ševelová
  • ML - Mgr. Lucie Melichárková
  • SM - Mgr. Michaela Samohýlová
  • ŠT - Mgr. Tereza Šimoníková
  • KI - Irena Kouřilová
  • KM - Mgr. Markéta Karhanová
  • UN - Mgr. Naděžda Urbánková
  • KoM - Bc. Michaela Kostovská
  • KaL - Mgr. Lucie Kašíková
  • ZeJ - Mgr. Jana Zemanová
  • BrV - Ing. Václav Brachtl
  • ZuA - Ing. Alena Zubalíková
  • VeL - Mgr. Lenka Vernerová

© Základní škola Tlumačov
ŠkolaOnLine 2004-2018
Základní škola Tlumačov - schéma


Tisk ze stránek www.zs.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
19.09.2018 v 12:01:35,
© Základní škola Tlumačov 2018